EndoBridge 2018  Tamamlandı

EndoBridge 2018  Tamamlandı

Altıncı EndoBridge® yıllık toplantısı 25 - 28 Ekim 2018 tarihlerinde Amerikan Endokrin Derneği, Avrupa Endokrinoloji Derneği ve Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği ev sahipliğinde Antalya’da gerçekleştirildi.
Endokrinoloji ve Metabolizma hastalıkları alanında kapsamlı bir güncelleme sunan 3 günlük programda 24 konferans, 16 interaktif vaka tartışması oturumu ve posterli vaka sunumları yer aldı. EndoBridge 2018 Türkçe, Rusça ve Arapça eş zamanlı çeviri ile İngilizce olarak gerçekleştirildi ve Avrupa Akreditasyon Konseyi tarafından kredilendirildi. Toplantı 41 ülkeden 578 delege ve 90'ın üzerinde vaka sunumu ile bu yıl en yüksek uluslararası katılımcı ve bildiri sayısına ulaştı. EndoBridge 2018'de katılımcılar her yıl olduğu gibi dünyada endokrinoloji alanında en önde gelen isimler ile bir araya gelme, tecrübe ve deneyimlerini paylaşma fırsatı elde etti.  
Yedinci EndoBridge® yıllık toplantısı Derneğimiz, Amerikan Endokrin Derneği ve Avrupa Endokrinoloji Derneği işbirliği ile 24 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.