HABER

TEMD ENDOKRİN AKADEMİ AÇILDI...!

TEMD ENDOKRİN AKADEMİ AÇILDI...! Değerli Meslektaşlarımız,
 
İçinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi süreci, web tabanlı eğitim ihtiyacını belirgin hale getirmiş ve kullanımını artırmıştır. Derneğimiz, meslektaşlarımızın bu ihtiyaçlarını gidermek amacıyla önemli bir adım atmış ve ENDOKRİN AKADEMİ adındaki web tabanlı eğitim ortamını sizlerin erişimine sunmuştur.
 
Endokrin Akademi içeriğinde canlı toplantılar, uzaktan çekimle kaydedilmiş eğitim modülleri, akademik gelişim modülleri, zor ve ilginç olguların tartışılacağı e-konseyler ve alanımızın önemli uluslararası kongrelerinin özetlendiği toplantılar bulunacaktır. Ayrıca belirlenmiş bazı modüller tamamlandığında Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilecektir. Endokrin Akademi sayfasına https://endokrinakademi.org adresinden ulaşabilir, sayfa içeriklerimizi https://www.youtube.com/channel/UCjTuumW2Bk5dd1djPd2SqrQ/videos youtube kanalından inceleyebilirsiniz.
 
İçeriklerimiz zaman içinde sizlerden gelen geri bildirim ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilip güncellenecektir. Endokrin Akademi’nin tüm hekimlerimize yararlı olmasını umuyor, başarılar diliyoruz.
 
TEMD Yönetim Kurulu